Ребефінг II

Семінар-тренінг Ребефінг ІІ - дає можливість вивільнити травматичний досвід минулого і трансформувати його в особисту силу. Тобто негатив перетворити в позитив. Це робота не тільки з особистим біографічним і кармічні минулим, а й з усією родовою інформацією, носіями якої ми є мінімум до сьомого коліна. Щоб підняти ТАКИЙ шар переживань і пропустити його через себе, потрібна колосальна енергія. Цю енергію дає нам саме Дихання і ряд спрямованих медитацій. Використовується дихання ребефінг і холотропное дихання.

Програма семінару:

1 день - «Знайомство і теоретичні основи»
Даються теоретичні основи методики дихання і роботи з п'ятьма вищими енергетичними центрами. Застосування їх під час дихальної сесії.
2 день - «Родова система»
Що в Роду покладено на нас з негативу (для трансформації в любов і обнуління) і позитиву (для прийняття дарунка предків, множення його і передачі наступним поколінням).
3 день - «Негативні напрацювання душі»
Які хворобливі напрацювання моєї душі привели мене в мій Рід за подібністю завдань. Негатив минулих втілень як завдання для теперішнього.
4 день - «Позитивні напрацювання душі»
Таланти і здібності моєї душі, що розвивалися в минулих втіленнях. Сильні сторони душі. Наріжний камінь - основне завдання для теперішнього втілення. Призначення - дорога Щастя.
5 день - «Смерть»
Похід за межі смерті. Смерть як можливість цінувати життя своє та близьких в кожну його мить. Відпускання всіх близьких з смертю страхів.
6 день «Реінкарнація»
Похід в одне з минулих втілень, де вперше відбулися події і зроблені висновки, що мають кардинальне значення і вплив на життя моє теперішнє.
7 день - «Безсмертя»
Напрацювання нового навику в відчуттях, почуттях і висновках щодо психології смертного і безсмертного людини.
8 день - «Процес з дзеркалом»
Використання різних інструментів душі (субособистостей або моделей поведінки) для усвідомленого розвитку, щастя і рівноваги.

Холотропка - це похід за межі смерті. Де опрацьовуються всі навколосмертні страхи. Страх смерті своєї і смерті близьких людей, страх розлуки; страх не встигнути щось зробити і реалізувати, щось сказати; страх пекла і Суду або сирої землі (черв'яків), чортів і всякої нечесті, страх небуття і т.д.
Це робиться для усвідомлення того навіщо я втілився в цьому Роду. Що з талантів Роду припадає мені для розкриття і що для відпрацювання своєї (особистої) карми та родової карми. З якими людьми є кармічний зв'язок і в чому її значення (відпрацювання). Це становить загальне поняття про призначення.

Майбутні події

Новини

Сухое или мокрое:))) [#]

1 вересня 2019 р.

Речь пойдет о голодании, а именно о преимуществе сухого голодания над мокрым

При сухом голодании организм поставлен в более жёсткие ...

Стволовые клетки... Выращиваем сами! [#]

1 вересня 2019 р.

МНОГИЕ врачи, рассказывая о действии стволовых клеток, отмечают, что наряду с положительным эффектом при излечении конкретного органа практически всегда наблюдается ...

Ошо про Ребефінг [#]

24 лютого 2017 р.

Текст в процесі перекладу.
Текст, можна прочитати на російській перейшовши на російську мову.

Підписатись