Ребефінг

Ребефінг - метод «зв’язаного і вільного дихання», розроблений на базі східних технік дихання, являє собою природний метод самодопомоги для вирішення особистих проблем, які накопичилися всередині нас протягом усього життя. Завдяки ефективній терапії проблеми минулих негативних емоцій, спогади і системи переконань вирішуються м'яко і швидко.

Ребефінг (від англ. Rebirthing - друге народження) - наука про те, як дихати енергією так само легко як повітрям. Ребефінг був офіційно визнаний як високоефективна психотерапевтична і загальнооздоровча техніка в 1974 році. Автор методики Леонард Орр.

Ребефінг - спосіб звільнення почуттів і емоцій. Його перевага полягає в тому, що робота проходить на рівні глибинних пластів психіки, далеко за межами логічного мислення. В результаті здорового і вільного дихання людина опрацьовує проблеми, коріння яких лежать в глибокому минулому, і відпускає їх від себе назавжди.
                                                                                                                Луїза Хей. Сила всередині нас.

Позитивний результат цього методу очевидний - повне зцілення від емоційних проблем, які, в більшості випадків, є причиною фізичних хвороб. Правильна практика даної техніки дає універсальне і що найголовніше, тотальну цілющу дію на всю вашу сутність.
                                                                                                          Олексій Корнєєв. Цілюще дихання.

Ребефінг - методика, спрямована на очищення свідомості людини. Ви переконаєтеся на власному досвіді, що кожен вірно проведений сеанс робить вас здоровішим, а життя - кращим.
                                                         Геннадій Малахов. Створення власної системи оздоровлення.

Ребефінг - тренінг, заснований на опрацюванні хворобливого досвіду свого життя, починаючи з зачаття, пологів, молодшого віку і так далі.

Ребефінг може допомогти практично кожній людині, тому що він працює глибоко, екологічно і індивідуально під кожен запит душі.

Ребефінг відновлює природний зв'язок між розумом і тілом, за допомогою даного тренінгу ви зможете розв’язати наслідки пологів, нейтралізувати ті причини, які негативно впливають на життя і здоров'я.

Ребефінг є однією з кращих технік трансформації особистості, яку людина, в подальшому, після навчання може використовувати і застосовувати самостійно у своєму житті.

По проходженню Тренінгу - Ребефінг ви отримаєте можливість:

 • досягти стану глибокої релаксації та емоційного звільнення
 • розбудити свої внутрішні ресурси і приховані резерви Вашої психіки, що дозволяють ефективно вирішувати життєві труднощі, розвивати інтуїтивне розуміння себе та оточуючих. Приходить розуміння, звідки беруться проблеми і як їх вирішити
 • успішніше боротися зі стресом. Дивно, як за допомогою тільки дихання, відбувається зцілення психологічних травм, людина стає більш цілісною і як результат - емоційно витривалішою
 • прийняти і полюбити себе, звільнитися від страху і почуття провини, пробачити в собі свої недоліки, подякувавши себе за свої достоїнства
 • ліквідувати наслідки ранніх життєвих травм, в першу чергу - родової травми
 • навчитися краще відчувати себе, володіти своїм тілом, "подружитися" з ним, поліпшити самопочуття, а також загальний стан Вашого здоров'я. Безповоротно йдуть багато хвороб дихальних шляхів, алергії, гінекологічні захворювання, проблеми крові і опорно-рухового апарату, головні болі та інші психосоматичні захворювання
 • тонше відчуваються навколишні люди, з'являється вміння зчитувати маніпуляції і нещирість. Поліпшуються відносини з оточуючими, близькими людьми, з батькам
 • розвинути творчі здібності та почуття власної гідності. З'являються сили жити і реалізовуватися в будь-якій справі
 • усвідомити, що в цьому житті потрібно саме Вам, і як Вам слід діяти, щоб піти СВОЇМ ШЛЯХОМ, відкинувши "нав'язану" долю. Відбуваються Цікаві події в житті - з'являється улюблена робота, нові партнери, інтереси в житті.

Кожна людина яка опанувала метод дихання - Ребефінг зможе:

 • успішно долати стресові ситуації
 • розвивати свої творчі здібності
 • позбудеться від забутих оббитий дитинства, які несвідомо заважають жити сьогодні
 • зміцнити почуття власної гідності і поліпшити ваші взаємини в суспільстві
 • досягти стану глибокої релаксації і емоційної свободи
 • досягти просвітлених станів свідомості, шляхом дихання
 • поліпшити стан свого здоров'я і самопочуття
 • навчитися краще володіти своїм тілом.

У нашій практиці є чудові випадки завагітнення, коли вже практично не залишилося надії. Також, це найкращий і ефективний спосіб підготувати жінку до пологів під час вагітності.
Ми запрошуємо всіх бажаючих на наш 6 денний тренінг і гарантуємо, що ви отримаєте приголомшливий досвід, усвідомлення і результат роботи над собою.
До нас приходять люди з депресіями, складними життєвими ситуаціями, з матеріальними проблемами, дитячими та підлітковими травмами, психологічним виснаженням і кожен отримує максимальну допомогу. Так само великий відсоток вагітних жінок.

Програма тренінгу:
Кожен день присвячений певній темі, включає в себе міні-лекцію, дихальні сесії, обговорення процесів.

1 день: Знайомство з Ребефінг. Методика дихання і фізіологія оздоровлення.
2 день: Відкриття серця. Лекція: "Зв'язок свідомості з тілом". "Карта тіла" по органам і чакрам. Медитація в процесі дихання для відкриття серця. Відкриття любові до себе. Зв'язок свідомості з тілом - тема для багатьох дуже актуальна, оскільки ми рідко себе любимо, а ще важче нам щиро приймати любов інших людей. Тому в наш час так багато серцево-судинних захворювань.
3 день: "Дитинство. 5 потреб дитини". Дуже сильна лекція! Ви зрозумієте, що нам так не вистачало в дитинстві і що ми можемо дати найціннішого своїм дітям.
4 день: "Робота зі страхами, які заважають нам жити. Травми народження. Матриці Станіслава Грофа". У дихальної сесії ви зможете позбутися навіть від неусвідомлених страхів, які не дають жити повним життям.
5 день: "Народження. Кроки до зцілення". Це кульмінація семінару, коли у вас є можливість "Замінити" ваші власні пологи в найкращому для вас варіанті. Зазвичай після "Переродження" відбувається величезний стрибок на новий рівень: зміна роботи, поліпшення відносин з рідними, відчуття початку нового життя, більшої усвідомленості в кожному вашому вчинку. Процес змін триватиме ще мінімум 6 місяців.
6 день: "Радість". Мріємо про те, що ми хочемо в новому житті і запускаємо енергію змін. Відкриття в собі щастя і радості (Що робити, щоб мрії збувалися).

 

Майбутні події

Новини

Сухое или мокрое:))) [#]

1 вересня 2019 р.

Речь пойдет о голодании, а именно о преимуществе сухого голодания над мокрым

При сухом голодании организм поставлен в более жёсткие ...

Стволовые клетки... Выращиваем сами! [#]

1 вересня 2019 р.

МНОГИЕ врачи, рассказывая о действии стволовых клеток, отмечают, что наряду с положительным эффектом при излечении конкретного органа практически всегда наблюдается ...

Ошо про Ребефінг [#]

24 лютого 2017 р.

Текст в процесі перекладу.
Текст, можна прочитати на російській перейшовши на російську мову.

Підписатись