Про нас

Шуть Назар Іванович, народився в 1978 році на Україні у місті Хмільнику, Вінницької області. З 2004 року являється сертифікованим тренером IBF.

Жукова Тетяна Володимирівна, народилася в 1977 році в Оренбурзькій області Російської Федерації. Являється сертифікованим тренером IBF і координатором Міжнародної Асоціації Дихання у місті Вінниця.

На даний момент Назар та Тетяна живуть у Вінниці на Україні.

Духовно-тілесними, оздоровчими практиками почали займатися в різний час. Таня почала практикувати «Хатху йогу», «Рейкі», оздоровче голодування, різні види масажу в 1995 році. Назар тими ж практиками почав займатися в 1998 році, за винятком оздоровчої практики «Рейкі», яку почав освоювати в 2010 році.

В 2004 році Назар і Тетяна, пройшовши навчання у представників Міжнародної Асоціації Дихання IBF та отримавши відповідні сертифікати, почали проводити семінари – тренінги по «Ребефінгу-І», «Ребефінгу-ІІ», «Тантричному диханні любові» І-ІІІ ступенів.

З 2004 року працюють та навчають роботі маятником по методу Немі Неф (Австралія).

З 2005 року Назар і Тетяна проводять підготовку майбутніх мам до природних пологів, а також проводять заняття з «Бейбі–йоги», динамічної гамнастики для немовлят, плавання з перших днів життя (як метод допомоги дітям з вродженими вадами розвитку).

З 2008 року практикують проведення «Вісцеральної хіропрактики», вплив руками на органи черевної порожнини.

На сьогоднішній день, сімейна пара, більшу частину свого часу проводить в містах України та Росії, проводячи семінари–тренінги по «Ребефінгу», «Тантричному диханню любові». Решту часу присвячують саморозвитку, трьом дітям, рідним та близьким людям.

Майбутні події

Новини

Ребефинг в Виннице!!! [#]

18 травня 2018 р.

Сегодня 18/05/18 начинаем Ребефинг в Виннице!!!

Это именно то что поменяет Вашу Жизнь!

ул.Келецкая, 99б/94

Увага! [#]

3 серпня 2017 р.

Доповнено календар подій.

Ошо про Ребефінг [#]

24 лютого 2017 р.

Текст в процесі перекладу.
Текст, можна прочитати на російській перейшовши на російську мову.

Підписатись